Hakkımızda

HAKKIMIZ DA

FİKRET LOJİSTİK 1986' da aile şirketi olarak kuruldu. Nakliye ihracat ve kuyumculuk sektöründe yer alan firmamız  2008  yılına kadar ticari faaliyetlerini bu sektörlerde yaptı ve bu süreç içersinde özellikle taşımacılık konusunda ciddi deneyimler kazandı.
2008 yılında   fikret lojistik Taşımacılık İthalat ve İhracat Limited Şirketi olarak   bu sektöre  deneyimli,donanımlı sağlam adımlar ve ciddi bir yatırımla girdi.

Özellikle  zamanında ve sorunsuz taşıma ilkesi ile  yola çıkan fikret lojistik
Toplam 65  frigofrik ve tenteli araç ile dünya yollarında  güvenilir, hızlı ve kaliteli taşımacılık yaparak hedeflerine kısa sürede ulaştı.  Irak, iran suriye Türk Cumhuriyetleri ve Balkan ülkelerine ürünlerini satan üreticiler, ithalat ve ihracatçılar için tercih edilen bir taşımacılık şirketi oldu.
. Züccaciye, mobilya, elektrik malzemesi ve gıda taşımacılığında sektörün lider taşımacılık şirketlerinden biri olan fikret lojistik.Taşımacılık İthalat ve İhracat Limited Şirketi, aynı zamanda bu ürünlerin fiilen ihracatını yapmakta olup  Türkiye, Çin ve Irak arasındaki ticaret zincirinin de bir halkası olmaktadır.   fikret,lojıstık  Ayrıca Zaho'dan Arap bölgelerine aktarma, nakliye ve özel eskort hizmetlerini de vermektedir. 
   Mersin, Nusaybin, Zaho ve Erbil'deki ofisleri ile üretimden son kullanıma kadar olan tüm aşamalarda taşımacılığın önde gelen markalarından biri olan fikret lojistik , Demiryolu ile Nusaybin'e giden ürünlerin Irak'a taşımacılığını sağlayarak sadece Türkiye'de değil Dünyada sektörün en organize taşımacılık şirketlerinden biri olmaktadır. Irak'a giden ürünlerin sağlam, sorunsuz, hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde taşınması için özel güvenlik sağlayan fikret lojistik  ayrıca Nusaybin'den sonraki kızıltepe g antep  taşımacılık faaliyetleri için gümrük hizmetlerini de vermektedir. 
   Dünya yollarında tecrübeli sürücüleri ve gümrük personeli ile faaliyetlerini sürdüren İrmaklar, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için gerçekleştirdiği çalışmaları ile diğer taşımacılık kuruluşlarına örnek olmaktadır. 
ırak .zaho duhok erbıl kerkuk suleymanıye  dıyane dınarte               İşimizin sadece yük taşımak olmadığının bilinci ile ülkemizin kalkınmasına sağladığımız katkı yaptığımız işi sade bir faaliyet olmaktan çıkartarak, temsil ettiğimiz ülkenin, dünya ülkeleri karşısındaki duruşunu yansıtmaktadır. fikret lojistik için taşımacılık yurt dışında ülkemizi temsil etmektir. Bu bilinç ile çalışmalarımızda gösterdiğimiz hassasiyet bizi daha yukarılara taşımaktadır. Üreticisinden ihracatçısına, ithalatçısından son kullanıcısına kadar geçen süreçte sorunsuz lojistik hizmetleri ile size bir telefon kadar yakınız
   

                                                                                                                                                                         YONETİM KURULU BAŞKANI

                                                                                                                                                                              FİKRET YILDIRIM

 
fikretlojistik.com - 2013
|   Online : 1 | Bügün : 15 | Toplam :  42359   |
Submit ExpressReputation Management